• Звуки арфи. Бруно Ферреро

Кожна людина, свідомо чи несвідомо, завжди шукає Бога у своєму житті. Іноді, у важкі хвилини, ці пошуки прориваються розпачливим воланням: "Де Ти?! Ти мені так потрібен!" А Господь насправді завжди, в кожну хвилину перебуває з нами... У цих пошукам ми вчимося відчувати Його, вчимося Його бачити - у змученій усмішці батька, в захопливому погляді дитини, в міцних обіймах друга, а навіть в легенькому подиху вітерця чи в чарівних звуках арфи.
"Звікувавши просте і погідне життя, упокоїлась одна жінка. І зразу ж опинилася у довгій та впорядкованій процесії осіб, котрі поволі пересувалися до престолу небесного Судії. Дійшовши до середини черги, вона почала уважно прислухатися до кожного слова, сказаного Богом.
Чула, як Бог мовив до когось:
- Ти, що врятував мене, коли трапився нещасний випадок на дорозі, завізши мене до лікарні, - вступи до мого Раю.
Згодом повів комусь іншому:
- Ти, що без жодного зиску позичив гроші вдові, - вступи, щоб отримати вічну нагороду.
І ще:
- Ти, який безкоштовно виконував дуже складні хірургічні операції, допомагаючи мені дарувати надію багатьом людям, - увійди до Царства мого.
І так далі.
Скромна жінка не в жарт перелякалася, бо, як не силкувалася, не в змозі була пригадати жодної великої дії, жодного яскравого вчинку в своєму житті. Навіть пропустила свою чергу, щоб мати змогу довше копирсатися у спогадах, проте нічого значущого так і не згадала. До того ж, один усміхнений, але рішучий янгол не дозволив їй пропустит свою чергу знов.
Зі страхом великим, з калатанням у серці постала вона перед Господнім лицем. І вмить її опромінила Божа усмішка.
- Ти, що завше прасувала всі мої сорочки… - причастися моєї Радості. 
Часто нам, звичайним людям, дуже важко уявити речі надзвичайні". Із історії Страшний Суд.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поделиться:  

Звуки арфи. Бруно Ферреро

  • Модель: Книга
  • Наличие: Есть в наличии
  • 35грн.