• Виховання без невдач. Стосунки батьків з дітьми Томас Гордон

У проблемах молоді та клопотах, які, на перший погляд, вона завдає суспільству, всі звинувачують батьків. Статистика і приголомшливі факти свідчать про зростання кількості дітей та молоді, в яких виникають значні емоційні проблеми, спотворені взаємини з батьками, однолітками і суспільством. Підлітки дедалі частіше стають жертвами наркоманії або вдаються до самогубства. Психологи й експерти з психічного здоров′я одноголосно покладають провину за це на батьків. Політичні лідери і правоохоронці звинувачують їх у вихованні покоління, одержимого насильством, схильного до бандитизму і навіть убивства. Коли діти мають проблеми з навчанням, погано поводяться у школі або стають "безнадійними покидьками", вчителі стверджують, що винні саме батьки.
Але хто ж допомагає батькам? Чи навчають їх, як ефективніше виховувати дітей? Де батькам дізнатися, що саме вони роблять неправильно і як це змінити? 
Визнаний новатор у галузі психології освіти Томас Ґордон пропонує підхід, який допоможе батькам у вихованні відповідальних і дисциплінованих дітей. Його можна використовувати не лише у стосунках батьків і дітей. Метод однаково ефективно діє і в усіх інших відносинах: вдома - між чоловіком і дружиною; на роботі - між співробітниками й керівництвом; в школі - між учнями, вчителями й дирекцією... Книга стала бестселером. Вона допомогла змінити життя мільйонів людей і стала основою багатьох навчальних програм для батьків у США та інших країнах світу.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поделиться:  

Виховання без невдач. Стосунки батьків з дітьми Томас Гордон

  • Модель: Книга
  • Наличие: Есть в наличии
  • 84грн.