• Наближення до Бога. Джон Бівер


Мабуть, це найбільш вражаюча обітниця в Біблії...

Бог жадає близького і ніжного спілкування з вами.


Джон Бівер закликає вас не заспокоюватися на тьмяному відображенні християнства, в якому люди знають про Бога, але не знають Його Самого. 


Неймовірне запрошення від Самого Творця Всесвіту закликає вас не лише поклонятися Йому здалеку словами та виконанням певного ритуалу, а й вступити у взаємовідносини, що можуть стати настільки осмисленими та близькими, що ви пізнаєте Його серце, а Він пізнає ваше.


Нам часто здається, що Бог перебуває десь далеко, але Бівер стверджує, що причина такої віддаленості не в Богові, а в нас самих. 

Ми зосереджуємося на матеріальних засадах, на відчуттях і на поклонінні, яке дає нам змогу відчути себе добре, а все це перешкоджає нашому наближенню до Бога. Але якщо ми в смиренні та послуху відкриємо своє життя для Бога, Він наповнить нас Своїм Святим Духом і відкриє нам Себе. 

Молитва з сухого і монотонного монологу перетвориться на велелюбний діалог між друзями, де кожен ділитиметься найпотаємнішими таємницями свого серця. 


Встановивши такі взаємини з Богом, ви зможете жити в близькому союзі з Богом, і цей союз наповнить ваше життя радістю і захопленням.


280 ст.

Написати відгук

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поділитись:  

Наближення до Бога. Джон Бівер

  • Модель: книга
  • Наявність: 10
  • 300грн.


Рекомендовані товари

Трепет перед Богом. Джон Бивер

Трепет перед Богом. Джон Бивер

Що означає боятися Бога?Чи бажаєте ви ближчих стосунків зі своїм Творцем?Чи здається Він далеким, на..

300грн.

Наближення до Бога. Джон Бівер. Християнська література. Книги. Для всіх. Життя. Близькість.-->