"Ложь Аллаха" - це книга про ісламську віру.

Назва цієї книги взята з Корану 3:54, де сказано: «До того ж вони обманювали, і Аллах обманював, і Аллах — найкращий із обманщиків».

Перший том книги викриває деякі твердження мусульман щодо Корану та наукових чудес.
Книга створена, щоб стати потужним інструментом у ваших руках, щоб запобігти будь-якому виду обману, який може прийти до вас або вашої родини.
Мусульмани намагаються поширити іслам по всьому світу шляхом обману, використовуючи необізнаність Заходу і Європи щодо ісламу та арабської мови.
Уявіть, що ваш син або дочка повертається зі школи та каже вам, що він чи вона стали мусульманами. Я впевнений, що ви не хочете, щоб це трапилося з вашим домом і вашою сім’єю, і найкращий спосіб запобігти цьому – освіта.

Ця книга – не що інше, як шедевр освіти, кожна сторінка цієї книги містить справжній текст і джерела та справжній переклад, без політичної коректності та лицемірства.

"Ложь Аллаха. Том I" розповідає про те, що вам потрібно знати про іслам, базуючи свою інформацію на цитатах із прийнятих ісламських джерел.
Автор руйнує один міф і хибне уявлення за іншим, розкриваючи, що саме говорять Коран, Сунна і Тафсири (коментарі) про кожну тему.

Автор є носієм арабської мови. Він отримав ступінь з ісламського права (закон шаріату) та цивільного права. Це робить його кваліфікованим суддею в ісламському суді, який має глибоке знання основ ісламських текстів. Він використовує ці знання, щоб розглянути розширений список тем, що представляють типові питання або міфи про іслам. Висвітлення кожної теми включає пояснення та конкретні відповідні цитати з ісламських джерел.

"Ложь Аллаха" є обов’язковим для прочитання всім, хто хоче зрозуміти іслам і його значення для західної цивілізації.

Написати відгук

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поділитись:  

Ложь Аллаха. Том І. Крисчен Принс

  • Модель: книга
  • Наявність: 8
  • 380грн.


Рекомендовані товари

Соприкасаясь с миром ислама (Сост. Киса Суортли)

Соприкасаясь с миром ислама (Сост. Киса Суортли)

Исследование ислама через это обстоятельное издание 650 - страничной книги поможет христианам открыт..

400грн.

Ислам - взгляд под маску

Ислам - взгляд под маску

Цель написания данной книги - показать настоящую сущность ислама, которую, как правило, никто не пуб..

100грн.

Ложь Аллаха. Том І. Крисчен Принс. Книги. Християська література. Для всіх. Релігія. Віра.-->