• Дитина чемна і нечемна

На основі яких цінностей батьки мають виховувати своїх дітей? Традиційних, як от: слухняність, старанність і виконання обов′язків, що може перетворити особистість у "покірного гвинтика"? Чи сучасніших: впевненість у собі, самостійність, здатність до критики, - наслідком яких у наш час може стати вибух безмежного егоїзму і позиції "кожен-сам-за-себе"? Як саме маємо виховувати в дітей пізнання цінностей? Постійним нагадуванням та поясненнями, чи також докорами й покараннями? Чи взагалі слід карати дитину? Чи можна обійтися демократичними засобами, без примусу й моралізаторства? Чи не закінчиться це все тим, що підліток "вилізе нам на голову"?
Ця книга задумана як дієва практична допомога батькам для орієнтації серед безлічі понять, поглядів і стилів виховання. Вона не дає гарантованих і перевірених рецептів виховання, а тільки - пропозиції та інформацію для роздумів.
Ідеальних порад не існує. Найважливішим є не їх педантичне дотримання, а готовність взятися до справи і спробувати створити в сім′ї сприятливий клімат довіри й відкритості. Власне у цьому батькам і дітям допоможе книжка "Дитина чемна і нечемна".

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поделиться:  

Дитина чемна і нечемна

  • Модель: Книга
  • Наличие: Есть в наличии
  • 70грн.


Дитина чемна і нечемна-->