• Дорога дикого серця

У своєму бестселері "Дике серце" Джон Елдредж запросив чоловіків у життя, сповнене пригоди, пристрасті, краси і небезпеки.
У наступній книжці - "Дорога дикого серця" - автор знову звертається до життєво важливого питання: що означає бути чоловіком і як стати чоловіком.
"Життєва подорож чоловіка сповнена загроз. Усі ми є Незавершеними Чоловіками, - вважає автор. - Нам потрібен вишкіл. Нам потрібна батьківська опіка. Нам потрібна "Дорога дикого серця".
Ця книжка - наче карта. Вона вміщує етапи чоловічої подорожі від хлопчачих років до старості. Карта окреслює територію, проте як саме пройти тією чи іншою місцевістю - це вже залежить від вас. Карта - це путівник, а не формула. Вона пропонує свободу.
Ті, хто вирушать у чоловічу подорож, багато здобудуть, керуючись цією картою.
Ця книжка є також звітом про польове дослідження. Це розповідь про чоловічу подорож, викладена здебільшого зсередини, чоловіком, який шукав зцілення, відновлення і зрілості, батьком, що робив усе можливе, аби передати досвід своїм синам. Ця книжка охоплює два напрямки: найперше - вона звертається до чоловіків і їхніх подорожей, але водночас і до тих, хто виховує хлопців, і тих, хто з ними працює.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поделиться:  

Дорога дикого серця

  • Модель: Книга
  • Наличие: Есть в наличии
  • 95грн.


Дорога дикого серця-->