Навчальний посібник

У навчальному посібнику розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Без знання і розуміння цих істин неможливо бути успішним християнином і повною мірою виконати Божу волю.

Посібник подає вчення про Триєдність Бога, про Христа, про особу і дари Святого Духа, Боже призначення людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз`яснює важливість Вечері Господньої, необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дає відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення тощо. Особливу увагу приділено питанням молитви, оздоровлення, участі віруючого в духовній війні, загробного життя і прийдешнього людства. Коротко подана також історія УЦХВЄ.

Для широкого кола віруючих - християн віри євангельської, а також всіх, хто прагне глибше пізнати основи Христової науки.

За редакцією Департаменту освіти УЦХВЄ  в нашому братстві з’явився підручник «Засади віровчення». Потреба в такій книзі була очевидною, бо нам необхідно було проводити систематичне навчання членів церков за основними теологічними напрямками. Окрім того, щороку виникала необхідність навчати кандидатів до водного хрещення по вірі. Саме тому підручник отримав багато схвальних відгуків і розійшовся кількатисячним тиражем українською та російською мовами. Протягом дев’яти років його активно використовували у підготовці до водного хрещення і для систематизації базових духовних знань. Проте з часом виникла природна потреба у перевиданні книги. Для цього є кілька причин. Одна з них — внесення літературних та граматичних поправок до тексту для кращої читабельності книги. Друга причина полягає в доповненні видання двома важливими темами, які були відсутні в першому виданні: «Вечеря Господня» і «Боже зцілення». Також ряд тем розширено та доповнено підрозділами. Готуючи друге видання, ми сподіваємось, що воно послужить благословенням для місцевих церков УЦХВЄ, а також для інших християнських церков України та світу. Адже в сучасному морі різноманітних лжевчень «Засади віровчення» можуть стати провідним маяком для освітлення біблійного курсу. Керівник Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор ВознюкПроизводитель  Відділ освіти ЦХВЄУ
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаМягкий
Количество страниц224
Год издания2020
ISBN978-966-2557-06-0
Формат
Длина21 см
Ширина15 см


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  Поделиться:  

Засади віровчення Церкви ХВЄ України. Навчальний посібник. Друге видання, перероблене та доповнене. Варениця В.М., Вознюк В.В., Ксензов Д.В. 2020рік

  • Модель: Книги
  • Наличие: Есть в наличии
  • 180грн.


Засади віровчення Церкви ХВЄ України (друге видання)-->